535 970 997 studio@haftoria.eu

O NAS

Jesteśmy dymanicznie rozwijającą się firmą z branży hafciarskiej. Jesteśmy na rynku od 2007 roku. Pracujemy na sprawdzonych precyzyjnych i wydajnych maszynach hafciarskich wiodących producentów automatów hafciarskich.
Do haftu używamy najlepszych na rynku nici takich marek jak Madeira, czy Isacord. Są to nici poliestrowe, wiskozowe, ale także nici specjalistyczne jak na przykład nici niepalne dla straży pożarnej, nici fluoryscencyjne – świecące w ciemności. Wykonujemy również haft 3D. Jest to bardzo efektowna technika haftu, która powstaje z wykorzystaniem specjalnej pianki.

Oferujemy pełen zakres usług z zakresu haftu komputerowego zwanego również haftem maszynowym. Znakowanie odzieży reklamowej, haft na odzieży roboczej, haft na wykrojach, koszulki , polówki, polary, czapki, haftowane naszywki, haft na ręcznikach, szlafrokach, torbach, plecakach, saszetkach oraz wszelakich produkitach tekstylnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oprogramowaniu i świetnemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie wykonać haft na najwyższym poziomie. W naszym studiu projektowym pracujemy na najlepszym do tego celu oprogramowaniu, lidera rynu firmy Wilcom.

Z naszej oferty korzystają przedsiębiorstwa, agencje reklamowe, podmioty gospodarcze, restauracje, puby, salony spa, hotele i pensjonaty, służby takie jak policja, straż miejska, służby więzienne.
Nasza oferta skierowana jest rónież do projektantów oraz firm produkujących swoje produkty jak bluzy, czapki, torby, galanterię – zajmujemy się zdobieniem tych produktów.

Kilka z naszych realizacji można zobaczyć w zakładce Realizacje.

Facebook Pagelike Widget