535 970 997 studio@haftoria.eu

Wycena haftu

Haft jest najszlachetniejsżą oraz najtrwalszą formą znakowania tekstyliów. W zasadzie nie do zniszczenia, ponieważ są dostępne rónież nici ognioodporne.
Na cenę haftu komputerowego składa się kilka czynników, są to:

wielkość haftowanego wzoru,
poziom skomlikowania wzoru
nakład
czas na wykonanie zamówienia

Głównym czynnikiem decydującym o cenie jest jego wielkość, czyli tak naprawdę ilość ściegów jaka jest konieczna do powstania takiego wzoru. Kolejnym czynnikiem jest poziom skomplikowania wzoru.
Aby wyhaftować dany wzór trzeba przygotować odpowiedni program sterujący hafciarką, która układa ściegi wzoru – im wzór prostszy, posiadający mniej szczegółów, tym jest tańszy. Zazwyczaj przygotowanie wzoru pod hafciarkę kształtuje sie na poziomie 30-150zł. Kolejnnym czynnikiem wpływającym na cenę jest czas na wykonanie zlecenia. Staramy się realizowac zlecenia w jak najkrótszym czasie, ale haft to nie drukarka i wymaga dużo więcej czasu niż kartka i tusz.
Ostatnim elementem składowym wyceny jest nakład. Im nakład jest wyższy tym cena jednostkowa obniża się. I tak haftowane logo dla pojedynczej sztuki może kosztować np. 95zł, ale już przy nakładzie 100-200 sztuk cena takiego haftu może spaśc nawet do 5zł za sztukę.

Prześlij plik graficzny do wyceny w formularzu kontaktowym.

Facebook Pagelike Widget